canada goose jackets outlet store online canada goose outlet store online sale canada goose cheap winter coats sale online canada goose jackets factory outlet store canada goose jackets discount sale calgary canada goose Fashion & Trend canada goose fashion-beauty-lifestyle canada goose vente sortie pas cher canada goose manteau pas cher solde canada goose réduction de la veste en ligneOpen url faild!
Nowy Gdański Stadion Lekkoatletyczny i Rugby

Nowy Gdański Stadion Lekkoatletyczny i Rugby

22 października 2016 r. zostanie udostępniony nowy, Gdański Stadion Lekkoatletyczny i Rugby przy Al. Grunwaldzkiej 244. Uroczystego otwarcia zaplanowanego na godzinę 14.00 dokona Prezydent Gdańska Paweł Adamowicz oraz zaproszeni goście. W ramach inauguracji, mieszkańcy będą mogli wziąć udział w festynie rodzinnym oraz obejrzeć mecz rugby pomiędzy R.C. Lechią Gdańsk oraz Ogniwem ... Czytaj więcej »

Jesienne bieganie w dzielnicach

Jesienne bieganie w dzielnicach

Trwa jesienny cykl treningów biegowych przygotowanych przez Miasto Gdańsk. Jest to jeden z punktów oferty programu „Aktywuj się” realizowanego przez MOSiR od 2013 roku. Zgodnie z jego założeniami, zajęcia odbywają się regularnie, raz w tygodniu. Udział w nich jest bezpłatny. By zapewnić jak najszerszą możliwość skorzystania z programu, przygotowaliśmy aż ... Czytaj więcej »

Sztafeta pomysłem na maraton!

Sztafeta pomysłem na maraton!

Trwają zapisy do 3. Gdańsk Maratonu, który odbędzie się 9 kwietnia 2017 roku. Na liście startowej widnieje już tysiąc osób! Razem z maratonem wystartuje również Sztafeta Maratońska. To idealna możliwość dla osób, które dopiero oswajają się z myślą o pokonaniu królewskiego dystansu. Zapisy do niej właśnie wystartowały. By zarejestrować sztafetę, ... Czytaj więcej »

Udana rowerowa niedziela

Udana rowerowa niedziela

Mimo całonocnych opadów deszczu niedzielne zawody cyklu Gdański Tour Bike’rów odbyły się przy pięknej, jesiennej pogodzie. 120 zawodników stanęło na trasie przygotowanej przez trenerów Belta Team Gdańsk. Pętle dostosowane zostały do poszczególnych kategorii wiekowych i jak zawsze weryfikowały umiejętności młodych kolarzy. Województwo pomorskie ma wiele talentów kolarskich, o czym świadczy ... Czytaj więcej »

Jestem z Gdańska. Startuję!

Jestem z Gdańska. Startuję!

W niedzielę 23 października po raz kolejny brzeźnieńską plażę zaleje czerwona fala koszulek, a to za sprawą uczestników najbardziej rodzinnej imprezy sportowej w Gdańsku. Już od ośmiu lat frekwencja „Gdańsk Biega” potwierdza, że mieszkańcy naszego miasta są aktywni bez względu na wiek czy porę roku. Impreza cieszy się niesłabnącą popularnością, ... Czytaj więcej »

Jesienne zawody rowerowe dla rodzin

Jesienne zawody rowerowe dla rodzin

Belta Team Gdańsk przy współpracy z MOSiR w Gdańsku oraz Rady Dzielnicy Chełm zaprasza wszystkich pasjonatów dwóch kółek i aktywnego wypoczynku na trzecią rundę zmagań kolarskich w ramach cyklu Gdański Tour Bike’rów. Zawody odbędą się w niedzielę 2 października 2016 r. na terenie obiektu sportowego MOSiR przy ul. Zielonogórskiej 4 (Gdańsk ... Czytaj więcej »

Medale w żeglarskich mistrzostwach Polski

Medale w żeglarskich mistrzostwach Polski

W niedzielę w Górkach Zachodnich w Gdańsku rozdano medale w mistrzostwach Polski w klasach olimpijskich. W trwających od czwartku regatach wzięło udział 195 zawodników z 40 klubów oraz dziewięciu krajów – Stanów Zjednoczonych, Izraela, Norwegii, Szwecji, Wielkiej Brytanii, Litwy, Białorusi i Rosji. Mistrzowskie tytuły obronili Zofia Noceti-Klepacka (YKP Warszawa), Kacper ... Czytaj więcej »

Ósma runda Pucharu Bałtyku NW

Ósma runda Pucharu Bałtyku NW

W niedzielę, 25 września 2016 r. sympatycy marszów z kijkami wzięli udział w drugiej edycji imprezy Nordic Walking Gdańsk 2016. Była to jednocześnie ósma runda zawodów cyklu Pucharu Bałtyku. W stawce znaleźli się uczestnicy nie tylko z Trójmiasta, ale również z Bydgoszczy, Kwidzyna, Lęborka, Sierpca, Słupska, Szczecina, a nawet z ... Czytaj więcej »

Żeglarskie Mistrzostwa Polski

Żeglarskie Mistrzostwa Polski

Po raz szósty Górki Zachodnie w Gdańsku będą areną mistrzostw Polski seniorów w żeglarstwie w klasach olimpijskich – RS:X kobiet i mężczyzn, Laser Standard, Laser Radial, Finn, 470 kobiet i mężczyzn oraz 49er. Na akwenie przy ujściu Wisły Śmiałej do Zatoki Gdańskiej rywalizować będą prawie wszyscy uczestnicy ostatnich igrzysk olimpijskich ... Czytaj więcej »

3. Gdańsk Maraton dla każdego!

3. Gdańsk Maraton dla każdego!

20 września br. startują zapisy do 3. edycji Gdańskiego Maratonu. Warto już dziś zaplanować start w imprezie, która odbędzie się 9 kwietnia 2017 roku, bowiem pierwsi uczestnicy zapłacą za rejestrację jedynie 59 PLN! Przy trzeciej edycji imprezy na królewskim dystansie, organizatorzy: Miasto Gdańsk oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gdańsku, ... Czytaj więcej »

Puchar Bałtyku Nordic Walking

Puchar Bałtyku Nordic Walking

Tradycyjnie okres powakacyjny to czas dla fanów marszów z kijkami, którzy mogą złapać za sprzęt i wystartować w kolejnej edycji imprezy Nordic Walking Gdańsk. Jej organizatorem jest MOSiR w Gdańsku. Zawody odbędą się w dniu 25 września 2016 r. i będą punktowane w ramach cyklu Pucharu Bałtyku. Uczestnicy zmierzą się z ... Czytaj więcej »

Marek Kowalski zwyciężył w 54. Biegu Westerplatte

Marek Kowalski zwyciężył w 54. Biegu Westerplatte

10 września 2016 roku na starcie jednej z najważniejszych imprez biegowych w Polsce – 54. Biegu Westerplatte – stanęło ponad 3000 zawodników. O godzinie 11.30 sygnał do startu dał Prezydent Gdańska Paweł Adamowicz. Walka o zwycięstwo zawiązała się już na pierwszych metrach. Wyniki biegu głównego* (.pdf 3,73 MB) *wyniki nieoficjalne ... Czytaj więcej »

Scroll To Top
Bobby Wagner Jersey cheap Bobby Wagner Jersey authentic Bobby Wagner Jersey Bobby Wagner Jersey sale Josh Norman Jersey cheap Josh Norman Jersey authentic Josh Norman Jersey Josh Norman Jersey sale