canada goose jackets outlet store online canada goose outlet store online sale canada goose cheap winter coats sale online canada goose jackets factory outlet store canada goose jackets discount sale calgary canada goose Fashion & Trend canada goose fashion-beauty-lifestyle canada goose vente sortie pas cher canada goose manteau pas cher solde canada goose réduction de la veste en ligne
Koniec lata z plażową piłką nożną

Koniec lata z plażową piłką nożną

W poniedziałek, 29 sierpnia 2016 r. zostanie rozegrany ostatni turniej plażowej piłki nożnej w ramach Akcji Lato 2016. Plażowa piłka nożna – Stadion Letni Miejsce: Stadion Letni (Brzeźno, po lewej stronie molo) Termin: poniedziałek 29.08.16 Zapisy: od godz. 10, rozgrywki od godz. 11 Zespoły: 4 osoby plus bramkarz Uczestnicy: do ... Czytaj więcej »

Powakacyjny streetball na placu

Powakacyjny streetball na placu

Zbliża się termin drugiego turnieju cyklu koszykówki ulicznej. To popularne rozgrywki organizowane już od kilkunastu sezonów przez MOSiR w Gdańsku. Znają je bardzo dobrze sympatycy rywalizacji pod koszem. Wydarzenie odbędzie się 3 września 2016 r. na Placu Zebrań Ludowych. Udział w turnieju jest bezpłatny! Stanie tam osiem boisk, na których ... Czytaj więcej »

Piłkarskie Lato z FC Sport Park

Piłkarskie Lato z FC Sport Park

Zbliża się termin drugiego turnieju piłkarski na nowo otwartych boiskach do piłki nożnej przy ul. Dąbrowszczaków 13. 26 sierpnia wszyscy młodzi sympatycy piłki nożnej mogą czuć się zaproszeni na wielkie sportowe święto. W programie imprezy znajdą się liczne atrakcje, nie tylko piłkarskie, ale również te poza sportowe, integracyjne – np.  ... Czytaj więcej »

Siatkówka w strugach deszczu

Siatkówka w strugach deszczu

W dniu 21 sierpnia 2016 r. silne opady deszczu miały wpływ na frekwencję Turnieju, do którego zgłosiło się łącznie 19 zespołów, tj. 15 w kategorii Open oraz 4 w kategorii Młodzieżowej. Niższa niż zazwyczaj liczebność drużyn nie wpłynęła w żaden sposób na poziom sportowy, a wręcz przeciwnie większość meczów kończyła ... Czytaj więcej »

Limitowana koszulka 54. Biegu Westerplatte

Limitowana koszulka 54. Biegu Westerplatte

Partnerem Technicznym 54. Biegu Westerplatte została firma Brubeck, która przygotowała specjalne, okolicznościowe koszulki najstarszego biegu ulicznego w Polsce. Koszulka męska  z krótkim rękawem Limited Edition 54. Bieg Westerplatte została wykonana w technologii bezszwowej z dwuwarstwowej, oddychającej dzianiny. Koszulka wykonana z poliestru szybko odprowadza wilgoć od skóry.  Specjalne strefy wentylacyjne w miejscach o ... Czytaj więcej »

Wielka zabawa na pożegnanie wakacji

Wielka zabawa na pożegnanie wakacji

Ostatnia sobota wakacji (27 sierpnia) będzie okazją dla najmłodszych, by wyszaleć się podczas pełnego atrakcji festynu „Aktywuj się w Krainie Zabawy”. Jeden z największych placów zabaw na Pomorzu, mieszcząca się  przy ul. Dąbrowszczaków Kraina Zabawy oraz sąsiadująca z nim polana, przemienią się we wspaniały świat rozrywki dla całych rodzin. Festyn ... Czytaj więcej »

Aktywuj się w ratownictwie wodnym

Aktywuj się w ratownictwie wodnym

Rozpoczynają zapisy na zajęcia z programu „Aktywuj się w ratownictwie wodnym”. Pierwsze spotkania organizacyjne, po których nastąpi podział na grupy zgodnie z poziomem zaawansowania, odbędą się w każdą niedzielę września o godzinie 8:20. Prosimy o zabranie stroju pływackiego! Minimalny wiek uczestnika to 8 lat. „Aktywuj się w ratownictwie wodnym” to ... Czytaj więcej »

Gdańsk Business Run startuje z Targu Rybnego

Gdańsk Business Run startuje z Targu Rybnego

Znamy już trasę sztafety Gdańsk Business Run – lokalnej edycji największego biegu charytatywnego organizowanego dla beneficjentów Fundacji Jaśka Meli Poza Horyzonty. Impreza będzie miała miejsce w niedzielę 4 września w godzinach od 9 do 15. Gdańsk biegnie dla Mateusza Pędziwiatra, który potrzebuje nowej protezy nogi. Ze swoimi drużynami startują także ... Czytaj więcej »

Wyjątkowy medal na wyjatkowy bieg!

Wyjątkowy medal na wyjatkowy bieg!

Przedstawiamy medal 54. Biegu Westerplatte! 10 września widzimy się na starcie pod pomnikiem na Westerplatte Bądźcie tam razem z nami! Kto ma ochotę na zdobycie takiego trofeum, powinien się pospieszyć. Jeszcze tylko do 26 sierpnia prowadzona będzie rejestracja:  http://zapisy.sts-timing.pl/55/. Czytaj więcej »

Żeńska siatkówka w Brzeźnie

Żeńska siatkówka w Brzeźnie

W dniu 14 sierpnia 2016 r., oprócz tradycyjnie już odbywającego się Turnieju Open i Turnieju Młodzieżowego, rozegrano po raz drugi w tym sezonie Turniej Żeński, dedykowany tylko i wyłącznie dla Pań. Mimo, że nie udało się wyrównać rekordu frekwencji z zawodów lipcowych, kiedy to do Turnieju zgłosiło się aż 60 ... Czytaj więcej »

Siatkówka z Lotosem Trefl Gdańsk

Siatkówka z Lotosem Trefl Gdańsk

19 sierpnia na plaży w Gdańsku Brzeźnie zapraszamy na drugi turniej piłki siatkowej z cyklu Akcja Lato 2016. Zawody zostaną rozegrane na boiskach po prawej stronie Molo. Zapisy będą prowadzone bezpośrednio przed rozgrywkami, w godzinach 10-11. Start turnieju o godzinie 11. Obowiązują zespoły dwuosobowe. Impreza dedykowane jest uczestnikom od 12 ... Czytaj więcej »

Gdańsk pobiegnie dla Mateusza

Gdańsk pobiegnie dla Mateusza

Znamy już beneficjenta Gdańsk Business Run. To Mateusz Pędziwiatr, 23-letni student Politechniki Gdańskiej, który w wypadku kolejowym stracił prawą rękę i nogę. „Z natury jestem optymistą. Mogło być gorzej” – takimi słowami powitał nas Mateusz, gdy przyjechaliśmy nakręcić z nim film. I faktycznie od tego chłopaka bije pozytywna energia i ... Czytaj więcej »

Scroll To Top
Bobby Wagner Jersey cheap Bobby Wagner Jersey authentic Bobby Wagner Jersey Bobby Wagner Jersey sale Josh Norman Jersey cheap Josh Norman Jersey authentic Josh Norman Jersey Josh Norman Jersey sale