canada goose jackets outlet store online canada goose outlet store online sale canada goose cheap winter coats sale online canada goose jackets factory outlet store canada goose jackets discount sale calgary canada goose Fashion & Trend canada goose fashion-beauty-lifestyle canada goose vente sortie pas cher canada goose manteau pas cher solde canada goose réduction de la veste en ligne
Zaruski w rejsie do Bergen

Zaruski w rejsie do Bergen

W niedzielę 29.05.2016 r, w ostatnim dniu Żeglarskiego Pucharu Trójmiasta, STS „Generał Zaruski” wyruszył w pierwszą po otwarciu sezonu podróż. I to podróż dla każdego żeglarza znaczącą i pożądaną, gdyż jej portem docelowym jest pięknie położone wśród norweskich fiordów, Bergen. Podczas rejsu, jak zawsze na Zaruskim, młodzież stanowiąca załogę szkolną, ... Czytaj więcej »

Żeglarski Puchar Trójmiasta za nami

Żeglarski Puchar Trójmiasta za nami

29 maja w Marinie Sopot odbyło się zakończenie czwartej edycji Żeglarskiego Pucharu Trójmiasta. Trofeum trójmiejskich regat trafiło w ręce załogi Blagodarnost 2. Partnerem wydarzenia było MOSiR w Gdańsku. Przy pięknej pogodzie i w doskonałych nastrojach w Sopocie zgromadziły się wszystkie załogi, które wzięły udział w wydarzeniu. Na wodzie rywalizowało aż ... Czytaj więcej »

Gdańsk Streetball Challenge na nowo

Gdańsk Streetball Challenge na nowo

Cykl turniejów koszykówki ulicznej organizowany już od kilkunastu sezonów przez MOSiR w Gdańsku to dobrze znane sympatykom ulicznej gry wydarzenie. Jego kolejny sezon wystartuje już 5 czerwca 2016 r. Tym razem MOSiR zaprasza do nowej lokalizacji, na Plac Zebrań Ludowych, gdzie stanie osiem boisk. Pierwszy z dwóch zaplanowanych na ten ... Czytaj więcej »

WARRIORS RUN dla najtwardszych

WARRIORS RUN dla najtwardszych

WARRIORS RUN to cykl biegów zadaniowych, bazujących na słynnym „Hell’s Week” Navy Seal’s. Cykl jest poświęcony pamięci sierż. Pawła Ordyńskiego, który jako st. szeregowy zginął podczas patrolu 20 marca 2013r. w Afganistanie.  Na trasie instruktorami będą żołnierze 12 Brygady Zmechanizowanej ze Szczecina oraz żołnierze „GROM”, współorganizatorem jest fundacja „Sprzymierzeni z ... Czytaj więcej »

Popłyną w rejs Zaruskim

Popłyną w rejs Zaruskim

Zakończył się konkurs związany z rekrutacją do rejsu II edycji „Gdańskiej Szkoły pod Żaglami”. Wpłynęło do nas wiele ciekawych zgłoszeń, wyznań dotyczących żeglarskich marzeń i ambicji. Otrzymaliśmy też wiele twórczych aplikacji, świadczących o determinacji i kreatywności młodych ludzi. O to chodziło! W 3-tygodniowy rejs tradycyjnym szkolnym żaglowcem do różnych krajów ... Czytaj więcej »

Gdańsk zaprasza do rekreacji na wodzie

Gdańsk zaprasza do rekreacji na wodzie

W samo południe 21 maja 2016 wystartował gdański sezon żeglarski. Tradycyjnemu spotkaniu żeglarzy i motorowodniaków towarzyszyli gdańszczanie, którzy mieli okazję podziwiać m.in. kilkadziesiąt jednostek uczestniczących w widowiskowej paradzie na Motławie. Oprócz oficjalnych uroczystości, nie zabrakło pokazów o tematyce wodnej. Swoje umiejętności zaprezentowali m.in. młodzi żeglarze na Optymistach. Dynamiczne, symulowane akcje ratownicze ... Czytaj więcej »

Pokazy fly-board

Pokazy fly-board

Podczas Otwarcia Sezonu Żeglarskiego zapraszamy na widowiskowy pokaz fly-board. W Europie Środkowej nie mają sobie równych. Międzynarodowy zespół składa się z uczestników MŚ i reprezentantów Polski, Czech i Meksyku. Pokaz hydro-odrzutowy odbędzie się w sobotę o godz. 12:30 na akwenie przy Targu Rybnym. Wykonają go Kajetan Sikorski oraz gdańszczanin, Michał ... Czytaj więcej »

Żagle na maszt

Żagle na maszt

Mające już kilkunastoletnią tradycję Gdańskie Otwarcie Sezonu Żeglarskiego jest świętem żeglarzy i motorowodniaków. To również okazja dla mieszkańców Trójmiasta do bliższego poznania tematyki wypoczynku i sportu wodnego. Warto przyjść nad Motławę 21 maja 2016 r. i uczestniczyć w tym wyjątkowym wydarzeniu. Organizatorzy – Miasto Gdańsk oraz MOSiR w Gdańsku wspólnie z ... Czytaj więcej »

Na Traugutta jest mój dom

Na Traugutta jest mój dom

Na tej imprezie nie może zabraknąć prawdziwego sympatyka piłki, a Lechii w szczególności. W sobotę 21 maja o godzinie 16 na Stadionie Miejskim w Gdańsku (bramy zostaną otwarte już o 14) odbędzie się benefis trenera Bogusława Kaczmarka. Udział w charytatywnym spotkaniu potwierdziło wielu znanych piłkarzy biało-zielonych, a także reprezentacji Polski. ... Czytaj więcej »

Rekordy w 2. PZU Gdańsk Maratonie

Rekordy w 2. PZU Gdańsk Maratonie

Prezydent Gdańska Paweł Adamowicz dał sygnał do startu 2. PZU Gdańsk Maratonu w dniu 15 maja 2016 r. Uczestnicy biegu głównego oraz sztafet przy gorącym dopingu ruszyli spod AMBEREXPO na wyjątkową trasę, która gościom z Polski i zagranicy umożliwiała zwiedzenie w czasie pokonywania trasy najciekawszych miejsc w mieście. Przygodę z maratonem w Gdańsku ... Czytaj więcej »

Wyniki 2. PZU Gdańsk Maratonu

Wyniki 2. PZU Gdańsk Maratonu

Bieg główny mężczyzn: Paweł Piotraschke /LKB Braci Petk Lębork – Szkoła Policji Słupsk/ 2:36,15 Krzysztof Garbowski /LKS Zantyr Sztum KM UMK Toruń/ 2:39,17 Antoni Grabowski /porannybiegacz.pl/ 02:40,29 Bieg główny kobiet: Ewa Huryń /Grupa Biegowa RunnersClub.pl – Szczecin/ 03:01,17 Ania Karolak /Stopa Słupsk – Siemianice/ 03:09,11 Elżbieta Tuwalska/LKS Zantyr Sztum/ 03:10,25 ... Czytaj więcej »

Maluchy biegają!

Maluchy biegają!

Biegi dla dzieci i młodzieży, jako impreza towarzysząca 2. PZU Gdańsk Maratonowi, wystartowały w sobotę 14 maja, dzień przed głównym biegiem. Towarzyszyły im olbrzymie emocje, a osiągnięcie mety przez najmłodszych wywoływało gromki aplauz. W grupie maluchów do 6 lat, którzy w asyście rodziców mieli do pokonania dystans 130 m zwyciężyła ... Czytaj więcej »

Maraton na żywo

Maraton na żywo

Zapraszamy na do śledzenia zmagań biegaczy na trasie 2. PZU Gdańsk Maratonu. Przebieg rywalizacji będzie można zarówno obejrzeć na stronie maratonu, oraz na portalu gdansk.pl. O godzinie 9:00 na trasę wyruszą maratończycy, zaś o 9:15 sztafety maratońskie. Wyniki biegu zostaną opublikowane w dniu zawodów. Czytaj więcej »

Irek i rak – Maraton o życie

Irek i rak – Maraton o życie

Koledzy z liceum wspierają Irka zafascynowanego bieganiem, pięciokrotnego maratończyka, wielokrotnego uczestnika biegów organizowanych w Trójmieście, Warszawie i wielu innych miastach. “Irek i rak – Maraton o Życie” www.facebook.com/Irekmaratonozycie/ Irek od lutego 2013 r. boryka się z chorobą nowotworową (nowotwór ślinianki ACC) i obecnie jest na etapie przygotowań do genetycznej terapii ... Czytaj więcej »

Jest o co (za)biegać!

Jest o co (za)biegać!

Ile może kosztować przebiegnięcie jednego kilometra? Dorosłej osobie zajmie to przeciętnie 6 – 7 minut, pochłonie około 62 kalorie i wymagać będzie uzupełnienia około szklanki wody. Czy taki wysiłek możemy podjąć, aby pomóc nieuleczalnie chorym? Biegamy, żeby wzmocnić swoją kondycję, poprawić sylwetkę, zgubić zbędne kilogramy. Biegamy również dla zdrowia, żeby ... Czytaj więcej »

Debiut kranówki na maratonie

Debiut kranówki na maratonie

Pierwszy raz w historii gdańskich biegów ulicznych podczas 2. PZU Gdańsk Maratonu sportowcy będą się nawadniać wodą… z kranu. Dostarczy ją Saur Neptun Gdańsk, która na co dzień zaopatruje w wodę mieszkańców Gdańska i Sopotu. Jak pokazują badania, jakość wody z gdańskich wodociągów jest zbliżona, a nawet lepsza, niż jakość ... Czytaj więcej »

III Bieg do Żródeł

III Bieg do Żródeł

4 czerwca w gdańskim Parku Jelitkowskim odbędzie się III Bieg do Źródeł. To wydarzenie przygotowane specjalnie dla miłośników zdrowego i aktywnego stylu życia, lubiących nadmorską przestrzeń i gdańską wodę. Dzięki dwóm dystansom 3 i 10 km mogą wziąć w nim udział biegacze profesjonalni, jak i ci rekreacyjni. Do aktywnego wypoczynku ... Czytaj więcej »

Wspieramy Rowerowy Maj!

Wspieramy Rowerowy Maj!

MOSiR wspiera trzecią już edycję głośnej nie tylko w Trójmieście kampanii Rowerowy Maj. W samym tylko Gdańsku do udziału w akcji promującej zdrowy styl życia zgłosiło się aż 90 szkół i przedszkoli. Od 4 maja dzieci i młodzież wyruszą do szkół na rowerach, hulajnogach i rolkach. Chodzi o zachęcenie dzieci ... Czytaj więcej »

Kręć kilometry dla Gdańska!

Kręć kilometry dla Gdańska!

Miasto Gdańsk broni pierwszego miejsca w European Cycling Challenge! W ubiegłym roku gdańska drużyna odniosła wielkie zwycięstwo pokonując 38 miast z całej Europy! W tym roku Gdańsk broni pierwszego miejsca oraz tytułu Najbardziej Rowerowego Miasta. Rowerowa rywalizacja startuje 1 maja i potrwa przez cały miesiąc. European Cycling Challenge to rowerowa ... Czytaj więcej »

Scroll To Top
Bobby Wagner Jersey cheap Bobby Wagner Jersey authentic Bobby Wagner Jersey Bobby Wagner Jersey sale Josh Norman Jersey cheap Josh Norman Jersey authentic Josh Norman Jersey Josh Norman Jersey sale