canada goose jackets outlet store online canada goose outlet store online sale canada goose cheap winter coats sale online canada goose jackets factory outlet store canada goose jackets discount sale calgary canada goose Fashion & Trend canada goose fashion-beauty-lifestyle canada goose vente sortie pas cher canada goose manteau pas cher solde canada goose réduction de la veste en ligne
Figle Migle dla najmłodszych

Figle Migle dla najmłodszych

Sztuka Wyboru oraz Stasioo.com 5 czerwca zapraszają na letnią edycję targów czasu wolnego dla dzieci Figle Migle. Podczas targów zaprezentują się wystawcy, którzy, na co dzień zajmują się organizacją spędzania wolnego czasu dla młodszych i starszych dzieci. Wśród zaproszonych wystawców znajdą się: centra edukacyjne, organizatorzy kursów oraz zabaw sportowych i manualnych, ... Czytaj więcej »

Z psem na leśnym szlaku

Z psem na leśnym szlaku

Serdecznie zapraszamy na kolejną, drugą w tym roku rundę Pomorskiego Pucharu Dogtrekkingu. Partnerem wydarzenia jest MOSiR w Gdańsku. Impreza odbędzie się 4 czerwca 2016 r. w Otominie. Plan zawodów 14:30 – 14:55 Rejestracja kategoria MID 15:00 START kategoria MID 15:00 – 15:55 Rejestracja kategoria RODZINNA i FITNESS 16:00 START kategoria ... Czytaj więcej »

Zaruski w rejsie do Bergen

Zaruski w rejsie do Bergen

W niedzielę 29.05.2016 r, w ostatnim dniu Żeglarskiego Pucharu Trójmiasta, STS „Generał Zaruski” wyruszył w pierwszą po otwarciu sezonu podróż. I to podróż dla każdego żeglarza znaczącą i pożądaną, gdyż jej portem docelowym jest pięknie położone wśród norweskich fiordów, Bergen. Podczas rejsu, jak zawsze na Zaruskim, młodzież stanowiąca załogę szkolną, ... Czytaj więcej »

Żeglarski Puchar Trójmiasta za nami

Żeglarski Puchar Trójmiasta za nami

29 maja w Marinie Sopot odbyło się zakończenie czwartej edycji Żeglarskiego Pucharu Trójmiasta. Trofeum trójmiejskich regat trafiło w ręce załogi Blagodarnost 2. Partnerem wydarzenia było MOSiR w Gdańsku. Przy pięknej pogodzie i w doskonałych nastrojach w Sopocie zgromadziły się wszystkie załogi, które wzięły udział w wydarzeniu. Na wodzie rywalizowało aż ... Czytaj więcej »

Gdańsk Streetball Challenge na nowo

Gdańsk Streetball Challenge na nowo

Cykl turniejów koszykówki ulicznej organizowany już od kilkunastu sezonów przez MOSiR w Gdańsku to dobrze znane sympatykom ulicznej gry wydarzenie. Jego kolejny sezon wystartuje już 5 czerwca 2016 r. Tym razem MOSiR zaprasza do nowej lokalizacji, na Plac Zebrań Ludowych, gdzie stanie osiem boisk. Pierwszy z dwóch zaplanowanych na ten ... Czytaj więcej »

WARRIORS RUN dla najtwardszych

WARRIORS RUN dla najtwardszych

WARRIORS RUN to cykl biegów zadaniowych, bazujących na słynnym „Hell’s Week” Navy Seal’s. Cykl jest poświęcony pamięci sierż. Pawła Ordyńskiego, który jako st. szeregowy zginął podczas patrolu 20 marca 2013r. w Afganistanie.  Na trasie instruktorami będą żołnierze 12 Brygady Zmechanizowanej ze Szczecina oraz żołnierze „GROM”, współorganizatorem jest fundacja „Sprzymierzeni z ... Czytaj więcej »

Popłyną w rejs Zaruskim

Popłyną w rejs Zaruskim

Zakończył się konkurs związany z rekrutacją do rejsu II edycji „Gdańskiej Szkoły pod Żaglami”. Wpłynęło do nas wiele ciekawych zgłoszeń, wyznań dotyczących żeglarskich marzeń i ambicji. Otrzymaliśmy też wiele twórczych aplikacji, świadczących o determinacji i kreatywności młodych ludzi. O to chodziło! W 3-tygodniowy rejs tradycyjnym szkolnym żaglowcem do różnych krajów ... Czytaj więcej »

Gdańsk zaprasza do rekreacji na wodzie

Gdańsk zaprasza do rekreacji na wodzie

W samo południe 21 maja 2016 wystartował gdański sezon żeglarski. Tradycyjnemu spotkaniu żeglarzy i motorowodniaków towarzyszyli gdańszczanie, którzy mieli okazję podziwiać m.in. kilkadziesiąt jednostek uczestniczących w widowiskowej paradzie na Motławie. Oprócz oficjalnych uroczystości, nie zabrakło pokazów o tematyce wodnej. Swoje umiejętności zaprezentowali m.in. młodzi żeglarze na Optymistach. Dynamiczne, symulowane akcje ratownicze ... Czytaj więcej »

Pokazy fly-board

Pokazy fly-board

Podczas Otwarcia Sezonu Żeglarskiego zapraszamy na widowiskowy pokaz fly-board. W Europie Środkowej nie mają sobie równych. Międzynarodowy zespół składa się z uczestników MŚ i reprezentantów Polski, Czech i Meksyku. Pokaz hydro-odrzutowy odbędzie się w sobotę o godz. 12:30 na akwenie przy Targu Rybnym. Wykonają go Kajetan Sikorski oraz gdańszczanin, Michał ... Czytaj więcej »

Żagle na maszt

Żagle na maszt

Mające już kilkunastoletnią tradycję Gdańskie Otwarcie Sezonu Żeglarskiego jest świętem żeglarzy i motorowodniaków. To również okazja dla mieszkańców Trójmiasta do bliższego poznania tematyki wypoczynku i sportu wodnego. Warto przyjść nad Motławę 21 maja 2016 r. i uczestniczyć w tym wyjątkowym wydarzeniu. Organizatorzy – Miasto Gdańsk oraz MOSiR w Gdańsku wspólnie z ... Czytaj więcej »

Na Traugutta jest mój dom

Na Traugutta jest mój dom

Na tej imprezie nie może zabraknąć prawdziwego sympatyka piłki, a Lechii w szczególności. W sobotę 21 maja o godzinie 16 na Stadionie Miejskim w Gdańsku (bramy zostaną otwarte już o 14) odbędzie się benefis trenera Bogusława Kaczmarka. Udział w charytatywnym spotkaniu potwierdziło wielu znanych piłkarzy biało-zielonych, a także reprezentacji Polski. ... Czytaj więcej »

Rekordy w 2. PZU Gdańsk Maratonie

Rekordy w 2. PZU Gdańsk Maratonie

Prezydent Gdańska Paweł Adamowicz dał sygnał do startu 2. PZU Gdańsk Maratonu w dniu 15 maja 2016 r. Uczestnicy biegu głównego oraz sztafet przy gorącym dopingu ruszyli spod AMBEREXPO na wyjątkową trasę, która gościom z Polski i zagranicy umożliwiała zwiedzenie w czasie pokonywania trasy najciekawszych miejsc w mieście. Przygodę z maratonem w Gdańsku ... Czytaj więcej »

Scroll To Top
Bobby Wagner Jersey cheap Bobby Wagner Jersey authentic Bobby Wagner Jersey Bobby Wagner Jersey sale Josh Norman Jersey cheap Josh Norman Jersey authentic Josh Norman Jersey Josh Norman Jersey sale