canada goose jackets outlet store online canada goose outlet store online sale canada goose cheap winter coats sale online canada goose jackets factory outlet store canada goose jackets discount sale calgary canada goose Fashion & Trend canada goose fashion-beauty-lifestyle canada goose vente sortie pas cher canada goose manteau pas cher solde canada goose réduction de la veste en ligne
Piękna walka w wydaniu pań

Piękna walka w wydaniu pań

Turniej Nikon Cup Gdańsk 2016, który odbył się w dniu 24 lipca 2016 r. był wyjątkowy pod wieloma względami. Przede wszystkim na starcie rozgrywek po raz pierwszy, w specjalnie dla nich dedykowanym turnieju, stanęły panie. Ponadto, ogromnie zaskoczyła organizatorów i samych uczestników frekwencja, bowiem zgłosiło się aż 60 zespołów, co ... Czytaj więcej »

Turniej Aktywne lato 2016

Turniej Aktywne lato 2016

Mimo mocno niesprzyjającej pogody, do turnieju zgłosiło się 7 zespołów, w tym dwie pary żeńskie: Ewelina Nowak z Martą Gumińską oraz Klaudia Dusowska z Juliettą Potasznik. Najmłodszym uczestnikiem był Mikołaj Rogiński – 13 lat, który, jak się później okazało, zdołał ze swoim kolegą wywalczyć 3 miejsce! Zawodniczki i zawodnicy zostali podzieleni ... Czytaj więcej »

Gorące rytmy na plaży

Gorące rytmy na plaży

Czwarta edycja kultowego Gdańskiego Maratonu Zumba® Fitness na plaży odbędzie się 20.08.2016 r.. Morze, piasek, słońce i gorące latynoskie rytmy za każdym razem tworzą wyjątkową atmosferę tego największego taneczno-fitnessowego wydarzenia nad polskim morzem. - Co roku setki miłośników aktywności fizycznej w każdym wieku zbierają się koło Molo w Brzeźnie, by ... Czytaj więcej »

Mistrzowie deski w Gdańsku

Mistrzowie deski w Gdańsku

Przygotowania do siódmej edycji Otwartych Mistrzostw Polski w Inland Skimboardingu idą pełną parą, by w pierwszy weekend sierpnia zaskoczyć zarówno widzów jak i zawodników. Została już ogłoszona lista „Dzikich Kart” czyli zawodników którzy dzięki wysokim osiągnięciom w tym sezonie zasłużyli na bezpośredni awans do fazy finałowej. Partnerami wydarzenia są: Miasto ... Czytaj więcej »

Zagraj w piłkę nożną na plaży

Zagraj w piłkę nożną na plaży

Trwają wakacje, a wraz z nimi odbywają się turnieje i zajęcia dla tych, którzy chcą spędzić ten czas aktywnie. Dla dzieci i młodzieży spędzających wakacje w Gdańsku, MOSiR przygotował bogatą ofertę sportowo-żeglarską. Udział w poszczególnych aktywnościach jest bezpłatny. Jedną z propozycji są turnieje piłki nożnej: Plażowa piłka nożna – Stadion ... Czytaj więcej »

Piłka nożna z FC Sport Park

Piłka nożna z FC Sport Park

Turniej piłkarski na nowo otwartych boiskach do piłki nożnej, to tworzące się właśnie nowe wydarzenie w piłkarskim kalendarium Trójmiasta. Olbrzymim atutem są wydarzenia pozasportowe, które organizator przygotował dla każdej z grup wiekowych. Z uwagi na otwarcie dwóch nowoczesnych boisk piłkarskich, program imprezy obejmuje m.in. pieczenie kiełbasek na ognisku, grilla, a ... Czytaj więcej »

Niespodzianka w turnieju młodzieżowym

Niespodzianka w turnieju młodzieżowym

Do Turnieju Młodzieżowego zgłosiło się 12 zespołów (9 zespołów męskich, 2 zespoły mieszane oraz 1 żeński). Juniorzy rywalizowali systemem pucharowym, tzn. zespół, który przegrał swój mecz odpadał z Turnieju. Niespodziankę sprawił zespół Falkiewicz/Kwaśniewski, który w półfinale zwyciężył nad reprezentującymi UMKS Jurand Malbork faworytami Jędrzejczykiem/Laskowskim 22:20. Zatem w finale zmierzyli się ... Czytaj więcej »

Triathlonowa elita w Gdańsku

Triathlonowa elita w Gdańsku

Piąta edycja Triathlon Gdańsk rozegrana 17 lipca 2016 r. była jednocześnie imprezą w randze Mistrzostw Polski na dystansie olimpijskim. Oprócz triathlonowej elity, o medale w grupach wiekowych walczyli pozostali zawodnicy oraz amatorzy. Wystartowało łącznie ponad 500 osób. Mistrzostwa Polski w triathlonie na dystansie olimpijskim to jedna z najważniejszych imprez tego ... Czytaj więcej »

Młodzi triathloniści jak dorośli

Młodzi triathloniści jak dorośli

Za nami zmagania najmłodszych triathlonistów, którzy stanęli w organizowanym przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gdańsku Triathlonie Gdańsk dla Dzieci. Tak jak w normalnym, „dorosłym” triathlonie, wyścig składał się z części pływackiej, kolarskiej oraz biegowej. Dzieci startowały w czterech kategoriach wiekowych: Fun Race, czyli wyścig dla dzieci w wieku ... Czytaj więcej »

Rośnie popularność plażówki

Rośnie popularność plażówki

Kolejny rekord frekwencji pobity! Do Turnieju Nikon Cup Gdańsk 2016 zgłosiło się łącznie 37 drużyn. W Turnieju Open wzięło udział 28 zespołów (w tym jedna żeńska – Aleksandra Stępień i Magdalena Prusik), zaś w Turnieju Młodzieżowym 9. Rozegrano łącznie 82 spotkania. W Turnieju Młodzieżowym rozgrywki zostały poprowadzone systemem brazylijskim, zaś ... Czytaj więcej »

Letnia Szkoła Ratownictwa dla dzieci

Letnia Szkoła Ratownictwa dla dzieci

Każdy, kto przez chwilę chce poczuć się jak ratownik wodny, będzie miał okazję zapoznać się z podstawowymi technikami ratownictwa oraz udzielania pierwszej pomocy w naszej Letniej Szkole Ratownictwa na plaży w Brzeźnie. Zadaniem Szkoły jest przybliżenie zainteresowanym idei ratownictwa wodnego i bezpiecznej kąpieli. W ramach zajęć instruktorzy zaprezentują pokazy ratownictwa ... Czytaj więcej »

Uczczą pamięć Września ’39

Uczczą pamięć Września ’39

Rozpoczynają się zapisy do 54. Biegu Westerplatte. Tegoroczna edycja najstarszego biegu ulicznego w Polsce odbędzie się w sobotę, 10 września. W tym roku organizatorzy przewidzieli 3500 miejsc startowych. Start i meta będą zlokalizowane na Westerplatte, u stóp pomnika upamiętniającego polskich obrońców Wybrzeża września 1939 roku. Trasa 10-kilometrowego biegu posiada atest ... Czytaj więcej »

Aktywuj się w Gdańsku na lato!

Aktywuj się w Gdańsku na lato!

Rozpoczęły się wakacje, a wraz z nimi startują turnieje i zajęcia dla tych, co chcą spędzić ten czas aktywnie. Dla dzieci i młodzieży spędzających wakacje w Gdańsku, MOSiR przygotował bogatą ofertę sportowo-żeglarską. Udział w poszczególnych aktywnościach jest bezpłatny. Informacje o poszczególnych punktach dostępne są na stronach: mosirgdansk.pl aktywujsiewgdansku.pl Plażowa piłka ... Czytaj więcej »

Scroll To Top
Bobby Wagner Jersey cheap Bobby Wagner Jersey authentic Bobby Wagner Jersey Bobby Wagner Jersey sale Josh Norman Jersey cheap Josh Norman Jersey authentic Josh Norman Jersey Josh Norman Jersey sale