canada goose jackets outlet store online canada goose outlet store online sale canada goose cheap winter coats sale online canada goose jackets factory outlet store canada goose jackets discount sale calgary canada goose Fashion & Trend canada goose fashion-beauty-lifestyle canada goose vente sortie pas cher canada goose manteau pas cher solde canada goose réduction de la veste en ligneOpen url faild!
Kup Maraton na prezent

Kup Maraton na prezent

Przygotowaliśmy dla Was specjalną akcję świąteczną. Jeśli nie macie pomysłu na prezent gwiazdkowy, możecie skorzystać z naszej oferty podarowania Waszym bliskim pakietu na 3. Gdańsk Maraton. Akcja potrwa od 7 do 18 grudnia br. Przewidzieliśmy 100 voucherów z limitowanej edycji świątecznej. Jak to zrobić? Każda osoba zainteresowana zakupem świątecznego vouchera ... Czytaj więcej »

Więcej możliwości dla pływaków w Gdańsku

Więcej możliwości dla pływaków w Gdańsku

Aktualizacja cennika korzystania z obiektów Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gdańsku oprócz zwiększenia dostępności mieszkańców Gdańska do infrastruktury gminnej, była okazją do wprowadzeniu kilku nowych opcji. W szczególności docenią je użytkownicy Pływalni Chełm (ul. Chałubińskiego 13). Oprócz dostępnych dotychczas biletów jednorazowych lub karnetów wprowadzone zostało rozliczenie w systemie aquaparkowym. - ... Czytaj więcej »

Rodzice, sprawdźcie atrakcje na ferie

Rodzice, sprawdźcie atrakcje na ferie

Ferie zimowe w szkołach województwa pomorskiego rozpoczynają się już 16 stycznia 2017 roku. W przygotowanej przez władze Gdańska ofercie nie zabraknie półkolonii w szkołach, zajęć sportowych, plastycznych i teatralnych. Nie zabraknie też basenu „za zeta” oraz Zimowej Szkoły Ratownictwa. Na zajęcia zapraszają muzea, galerie, domy kultury oraz biblioteki. Pełna oferta ... Czytaj więcej »

Maraton zwiedzania i biegi rodzinne

Maraton zwiedzania i biegi rodzinne

3. Gdańsk Maraton – wyjątkowa trasa, w wyjątkowym mieście! Już dziś zaplanuj start w imprezie, która odbędzie się 9 kwietnia 2017 roku i poznaj Gdańsk! Informacje: gdanskmaraton.pl. Wyjątkowa i przyjazna trasa biegu prowadzi przez najbardziej charakterystyczne i atrakcyjne lokalizacje na mapie Gdańska: Starówkę z ulicą Długą, Długi Targ z Fontanną Neptuna, ... Czytaj więcej »

IV Gdański Zumbathon dla Beaty

IV Gdański Zumbathon dla Beaty

Już po raz czwarty Gdańszczanie zatańczą pod okiem najlepszych instruktorów, by promując aktywny styl życia wspomóc potrzebujących. W tym roku cała zebrana kwota zostanie przekazana na walkę o życie Beaty Welfle, karateczki i matki zmagającej się z glejakiem, złośliwym guzem mózgu. Zumba® to innowacyjne połączenie tańca i fitnessu. Każde zajęcia to ... Czytaj więcej »

Finiszuj jak maratończyk!

Finiszuj jak maratończyk!

Zapraszamy na Bieg na 5 km, kolejną imprezę towarzyszącą 3. Gdańsk Maratonu. 8 kwietnia w przeddzień startu na królewskim dystansie, odbędzie się Bieg na 5 km. W czasie gdy maratończycy będą odbierać swoje pakiety startowe, ich znajomi i rodziny będą mieć niepowtarzalną okazję poczuć „maratoński” klimat i wystartować w krótkim ... Czytaj więcej »

Tenisiści stołowi powalczą o grę w Pucharze Europy

Tenisiści stołowi powalczą o grę w Pucharze Europy

25 listopada 2016 roku o godzinie 18.30 KS Unia AZS-AWFiS Gdańsk podejmie u siebie UMMC Jekaterynburg w składzie: Zoran Primorac, Andrei Gacina (nr 25 w rankingu światowym), Alexander Shibaev (nr 28), Grigory Vlasov (nr 61). Wszyscy zawodnicy rywala są wyżej notowani na liście rankingowej ITTF, ale to gdańszczanie w pierwszym ... Czytaj więcej »

Zumba i Slavica Dance dla Hospicjum

Zumba i Slavica Dance dla Hospicjum

Zapraszamy na „III Maraton Zumba & Slavica Dance razem dla PHD”!, który odbędzie się już 20 listopada (niedziela) w Miejskiej Hali Sportowej przy ul. Kołobrzeskiej 61. Cel maratonu jest szczytny – pomoc dla podopiecznych Pomorskiego Hospicjum dla Dzieci. Nie może Was tam zabraknąć! Mnóstwo pozytywnej energii w ważnym celu! W ... Czytaj więcej »

Kolarstwo przełajowe na wysokim poziomie

Kolarstwo przełajowe na wysokim poziomie

Kolarze przełajowi opanowali obiekt sportowy MOSiR na ul. Zielonogórskiej, na gdańskim Chełmie. Wysoki poziom sportowy potwierdził, że jest to miejsce z wielkim potencjałem. W czerwcu br. rozegrano tu Mistrzostwa Okręgu Pomorskiego w kolarstwie MTB, a w niedzielę 13 listopada o tytuły mistrzowskie walczyli przełajowcy. Nie zabrakło przeszkód, podbiegów oraz jazdy ... Czytaj więcej »

Nauczyciele i rodzice z SP nr 69 w Gdańsku chcą pobić dyrektora

Nauczyciele i rodzice z SP nr 69 w Gdańsku chcą pobić dyrektora

Pilne! Nauczyciele i rodzice z SP nr 69 w Gdańsku chcą pobić dyrektora. Pod tak przewrotną nazwą rozpoczęła się realizacja kolejnego szkolnego projektu, którego celem nadrzędnym jest wsparcie Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych im. ks. Eugeniusza Dutkiewicza w Gdańsku. Trwa zbiórka pieniędzy wśród Przyjaciół Szkoły i pobliskich firm (w sąsiedztwie ... Czytaj więcej »

Ratownicy z Gdańska wygrali Pomorską Ligę Ratownictwa Wodnego

Ratownicy z Gdańska wygrali Pomorską Ligę Ratownictwa Wodnego

11 listopada 2016 r. na pływalni MOSiR w Gdańsku przy ul. Chałubińskiego 13 odbył się Finał Pomorskiej Ligii Ratownictwa Wodnego. Ta widowiskowa impreza zgromadziła na starcie blisko 120 zawodników z 14 drużyn, które rywalizowały w czterech konkurencjach: 50m – ratowanie manekina 100m – ratownik 100m – ratowanie manekina w płetwach ... Czytaj więcej »

Mistrzostwa okręgu w kolarstwie przełajowym

Mistrzostwa okręgu w kolarstwie przełajowym

13 listopada 2016 r. odbędzie się finałowa runda Gdańskiego Tour’u Bike’rów, stanowiąca jednocześnie Otwarte Mistrzostwa Okręgu Pomorskiego w kolarstwie przełajowym. Zawody wyłonią mistrzów okręgu naszego województwa. Ich organizatorami są: Szkółka kolarska Belta Team Gdańsk przy współpracy MOSiR w Gdańsku, Pomorskiego Okręgowego Związku Kolarskiego, Miasta Gdańsk oraz Rady Dzielnicy Chełm. Termin ... Czytaj więcej »

Scroll To Top
Bobby Wagner Jersey cheap Bobby Wagner Jersey authentic Bobby Wagner Jersey Bobby Wagner Jersey sale Josh Norman Jersey cheap Josh Norman Jersey authentic Josh Norman Jersey Josh Norman Jersey sale